O firmie

Firma WELTUS powstała w 2007 roku. Od początku działalności związani byliśmy z edukacją i terapią dzieci z trudnościami szkolnymi. Dla placówek oświatowych dostarczaliśmy wyposażenie takie jak meble, mapy, tablice, pomoce dydaktyczne. A dzieciom i młodzieży z trudnościami szkolnymi i emocjonalnymi służymy pomocą w gabinetach terapeutycznych. Obecnie prowadzimy terapie w zakresie: logopedii, neurologopedii, dysleksji, psychologicznego wsparcia rozwoju dzieci i młodzieży z trudnościami, a także  treningi EEG Biofeedback. 

W celu podnoszenia skuteczności prowadzonych przez nas terapii korzystamy z wysokiej jakości pomocy terapeutycznych, między innymi z zabawek edukacyjno-terapeutycznych wykonanych z naturalnych materiałów, przede wszystkim z drewna.

Widząc, jak zabawki wykonane z naturalnych materiałów przyspieszają rozwój dziecka, a także zwiększają skuteczność terapii, postanowiliśmy włączyć ich sprzedaż do profilu działalności firmy.

Tak powstał sklep on-line Edukacyjna Zabawa. Zabawki importujemy bezpośrednio od producenta.

Zapraszamy do współpracy placówki oświatowe, gabinety terapeutyczne, sklepy z zabawkami i rodziców, by wspólnie nieść pomoc dzieciom potrzebującym wsparcia w rozwoju, jednocześnie dając im mnóstwo radości i zabawy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl